Toggle Editable fields (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Fields
id: Bidang isian

en: Warning
id: Peringatan

en: About
id: Tentang

en: pixels
id: piksel
