Toggle Editable fields (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: About
km: អំពី

en: pixels
km: ភីកសែល
