Token (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Number
lv: Skaitlis

en: Parent
lv: Vecāks

en: Parents
lv: Vecāki

en: Name
lv: Nosaukums

en: Book
lv: Grāmata

en: Path
lv: Ceļš

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Content type
lv: Satura veids

en: The name of the menu.
lv: Izvēlnes nosaukums.

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Roles
lv: Lomas

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Count
lv: Skaits

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Last
lv: Pēdējā

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Random
lv: Nejaušs

en: Token
lv: Marķieris

en: First
lv: Pirmā

en: Reversed
lv: Apgriezts otrādi

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Node count
lv: Mezglu skaits

en: About
lv: Par

en: IP address
lv: IP adrese

en: Uses
lv: Lieto

en: MIME type
lv: MIME tips

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs

en: Menu links
lv: Izvēlnes saites

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
lv: Skaidrojums par mezglā izdarītajām jaunākajām izmaiņām.

en: The title of the current page.
lv: Pašreizējās lapas nosaukums.

en: The URL of the current page.
lv: Pašreizējās lapas URL.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
lv: Pašreizējās lapas numurs, skatot sarakstus, kas ir uz vairākām lapām.

en: One-time login URL
lv: Vienreizējas pierakstīšanās URL

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.

en: Browse available tokens.
lv: Pārlūkot pieejamos marķierus.
