Token (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: Book
ps: کتاب

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Count
ps: شمیر

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Menus
ps: غورنۍ

en: About
ps: په اړه

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه
