Token (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (51 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Value
eu: Balioa

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Number
eu: Zenbakia

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Parents
eu: Gurasoak

en: Name
eu: Izena

en: Book
eu: Liburua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Menu
eu: Menua

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Roles
eu: Zereginak

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Count
eu: Zenbatu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Last
eu: Azkena

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Available tokens
eu: Gaituriko aldagaiak (tokens)

en: First
eu: Lehena

en: Reversed
eu: Alderantzikatu

en: Menus
eu: Menuak

en: Extension
eu: Luzapena

en: Keys
eu: Giltzak

en: Node count
eu: Nodo kopurua

en: About
eu: (r)i buruz

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Uses
eu: Erabilerak

en: MIME type
eu: MIME mota

en: The size of the file.
eu: Fitxategiaren tamaina.

en: Menu links
eu: Menu estekak

en: Current date
eu: Oraingo data

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: No tokens available.
eu: Ez dago aldagairik (tokens) gaituta.

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Page number
eu: Orrialde zenbakia

en: The extension of the file.
eu: Fitxategiaren luzapena.

en: The URL of the @entity.
eu: @entity-ren URL-a.

en: The content type of the node.
eu: Nodoaren eduki mota.

en: File byte size
eu: Fitxategiaren byte tamaina

en: No tokens available
eu: Ez dago aldagairik (tokens) gaituta

en: Token registry caches cleared.
eu: Aldagaien (Token) erregistroaren cache-ak ezabatuta.

en: The unaliased URL.
eu: Ezizen gabeko URL-a.

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.

en: Browse available tokens.
eu: Nabigatzailean gaitutako aldagaiak (tokens).
