Token (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Value
kk: Мән

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Number
kk: Саны

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: Name
kk: Аты

en: Book
kk: Кітап

en: Path
kk: Жол

en: Menu
kk: Мәзір

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Count
kk: Саны

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Node count
kk: Материалдардың саны
