Token (8.x-1.14) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Value
ur: قیمت

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Number
ur: نمبر

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Name
ur: نام

en: Book
ur: کتاب

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Path
ur: پاتھ

en: Menu
ur: مینیو

en: Roles
ur: رولز

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Path prefix
ur: پاتھ پریفکس

en: Direction
ur: سمت

en: MIME type
ur: MIME کی قسم

en: Language name
ur: زبان کا نام
