Token (8.x-1.16) - en to az translation catalogue (45 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Value
az: Qiymət

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Number
az: Rəqəm

en: Parent
az: Valideyn

en: Name
az: Ad

en: Book
az: kitab

en: Path
az: Yol

en: Menu
az: Menyu

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Roles
az: Rollar

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Count
az: Say

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Domain
az: Domen

en: Last
az: Son

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Random
az: Təsadüfi

en: Reversed
az: Tərs

en: Menus
az: Menyular

en: Language code
az: Dil kodu

en: Extension
az: Əlavə

en: Node count
az: Nod sayı

en: About
az: Haqqında

en: Content language
az: Kontent dili

en: Path prefix
az: Yol prefiksi

en: Direction
az: İstiqamət

en: IP address
az: IP ünvanı

en: Uses
az: İstifadə edir

en: MIME type
az: MIME növü

en: Current date
az: Hal-hazırki Tarix

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Language name
az: Dil adı

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı

en: Current page
az: Cari səhifə

en: The extension of the file.
az: Faylın uzadılması.

en: This field supports tokens.
az: Bu sahə tokenləri dəstəkləyir.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
az: Mövcud dəyişənlər bunlardır: [site:name], [sayt:url], [istifadəçi:display-name], [istifadəçi:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url -qısa], [istifadəçi:edit-url], [istifadəçi:birdəfəlik-giriş-url], [istifadəçi:cancel-url].

en: The language code.
az: Dil kodu.
