Token (8.x-1.16) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Value
ne: मान

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Book
ne: पुस्तक

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Menu
ne: मेनु

en: Roles
ne: भूमिका

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Menus
ne: मेनु

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: About
ne: बारेमा

en: Direction
ne: दिशा

en: MIME type
ne: MIME प्रकार

en: Language name
ne: भाषाको नाम
