Token (8.x-1.16) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Book
pa: ਕਿਤਾਬ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
