Token (8.x-1.16) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Value
si: අගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: Count
si: එකතුව

en: Direction
si: දිශාව

en: Language name
si: භාෂා නාමය
