Token (8.x-1.16) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Value
sl: Vrednost

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Number
sl: Številka

en: Parent
sl: starš

en: Parents
sl: Starši

en: Name
sl: Ime

en: Book
sl: Knjiga

en: Path
sl: Pot

en: Menu
sl: Meni

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Roles
sl: Vloge

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Count
sl: Število

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Domain
sl: Domena

en: Menus
sl: Meniji

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Node count
sl: Število vozlišč

en: About
sl: O modulu

en: Path prefix
sl: Predpona poti

en: Direction
sl: Smer

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Uses
sl: Uporablja

en: Language name
sl: Ime jezika
