Token (8.x-1.16) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Value
sr: Вредност

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Number
sr: Број

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: Roles
sr: Улоге

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Path prefix
sr: Префикс путање.

en: Direction
sr: Смер

en: IP address
sr: IP адреса

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Language name
sr: Назив језика
