Token (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Value
be: Значэнне

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Number
be: Нумар

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Parents
be: Бацькі

en: Name
be: Імя

en: Book
be: Падшыўка

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Menu
be: Меню

en: format
be: фармат

en: Content type
be: Тып змесціва

en: The name of the menu.
be: Імя меню.

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Roles
be: Ролі

en: File size
be: Памер файла

en: Count
be: Колькасць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Arguments
be: Аргументы

en: Random
be: Выпадкова

en: Menus
be: Меню

en: Node count
be: Падлік вузлоў

en: About
be: Аб

en: IP address
be: IP адрас

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: MIME type
be: Тып MIME

en: The size of the file.
be: Памер файла.

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення
