Token (8.x-1.5) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Value
eo: Valoro

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Parent
eo: Patro

en: Parents
eo: Gepatroj

en: Name
eo: Nomo

en: Book
eo: Libro

en: Path
eo: Vojo

en: Menu
eo: Menuo

en: The name of the menu.
eo: La nomo de la menuo.

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Roles
eo: Roloj

en: Count
eo: Kalkulo

en: Menus
eo: Menuoj

en: MIME type
eo: MIME-tipo
