Token (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Title
gl: Título

en: Value
gl: Valor

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Number
gl: Número

en: Parent
gl: Pai

en: Parents
gl: Pais

en: Name
gl: Nome

en: Book
gl: Libro

en: Path
gl: Ruta

en: Menu
gl: Menú

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: The name of the menu.
gl: O nome do menú.

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Count
gl: Contar

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Random
gl: Aleatorio

en: Root
gl: Raíz

en: Tokens
gl: Comodines

en: Token
gl: Símbolos

en: First
gl: Primeiro

en: Reversed
gl: Invertido

en: Menus
gl: Menús

en: Extension
gl: Extensión

en: Node count
gl: Conteo de nodos

en: About
gl: Información

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: Uses
gl: Usos

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: The size of the file.
gl: O tamaño do ficheiro.

en: Current date
gl: Data actual

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Current page
gl: Páxina actual

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
gl: A explicación dos cambios máis recentes realizados no contido.

en: The extension of the file.
gl: A extensión do arquivo.

en: This field supports tokens.
gl: Este campo soporta tokens.

en: Browse available tokens.
gl: Buscar tokens dispoñibles.
