Token (8.x-1.5) - en to km translation catalogue (30 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Value
km: តម្លៃ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Number
km: លេខ

en: Parent
km: មេ

en: Parents
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: The name of the menu.
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ ។

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Count
km: រាប់

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Node count
km: ចំនួន​ថ្នាំង

en: About
km: អំពី

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: Uses
km: ប្រើ

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME

en: The size of the file.
km: ទំហំ​ឯកសារ ។

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ
