Token Browser (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
