Token Browser (1.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Available tokens
ca: Comodins disponibles

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
ca: Feu clic en un token per inserir-lo a l'últim camp al que heu fet clic.

en: No tokens available
ca: No hi ha tokens disponibles

en: Browse available tokens.
ca: Cerca els tokens disponibles.
