Token Browser (1.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Available tokens
cs: Dostupné tokeny

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
cs: Klikněte na token pro jeho vložení do pole, do kterého jste klikli naposledy.

en: Insert this token into your form
cs: Vložit token do formuláře

en: First click a text field to insert your tokens into.
cs: Nejprve klikněte do textového pole, do kterého chcete tokeny vložit.

en: No tokens available
cs: Nejsou dostupné žádné tokeny.

en: Browse available tokens.
cs: Procházet dostupné tokeny.
