Token Browser (1.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Available tokens
el: Διαθέσιμα σύμβολα αντικατάστασης

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
el: Κάντε κλικ σε ένα token για να το εισάγετε στο τελευταίο ενεργό πεδίο.

en: Insert this token into your form
el: Εισάγετε αυτό το σύμβολο (token) αντικατάστασης στην φόρμα σας

en: First click a text field to insert your tokens into.
el: Κάντε πρώτα κλικ σε ένα πεδίο κειμένου για να εισάγετε τα σύμβολα (tokens) αντικατάστασης σε αυτό.

en: No tokens available
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Browse available tokens.
el: Πλοήγηση στα διαθέσιμα σύμβολα αντικατάστασης.
