Token Browser (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
