Token Browser (1.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Available tokens
eu: Gaituriko aldagaiak (tokens)

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: No tokens available
eu: Ez dago aldagairik (tokens) gaituta

en: Browse available tokens.
eu: Nabigatzailean gaitutako aldagaiak (tokens).
