Token Browser (1.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Token
fi: Muuttuja

en: Available tokens
fi: Käytössä olevat merkinnät

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
fi: Valitse valitsemaasi tekstiin syötettävä merkki.

en: Insert this token into your form
fi: Lisää merkkejä kaavakkeeseesi

en: First click a text field to insert your tokens into.
fi: Valitse ensin teksti johon merkit syötetään.

en: No tokens available
fi: Korvauskuvioita ei ole saatavilla

en: Browse available tokens.
fi: Selaa käytettävissä olevia korvauskuvioita.
