Token Browser (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
