Token Browser (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Available tokens
hr: Dostupni tokeni

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
