Token Browser (1.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Value
it: Valore

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Available tokens
it: Token disponibili

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
it: Clicca un token per inserirlo nel campo che hai cliccato come ultimo.

en: Insert this token into your form
it: Inserisci questo token nel form

en: First click a text field to insert your tokens into.
it: Prima occorre cliccare sul campo di testo dove inserire i token.

en: No tokens available
it: Nessun token disponibile

en: Browse available tokens.
it: Sfoglia i token disponibili.
