Token Browser (1.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Token
ja: トークン

en: Available tokens
ja: 利用可能なトークン

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
ja: トークンをクリックして、最後にフォーカスされていたフィールドへトークンを挿入してください。

en: Insert this token into your form
ja: このトークンをフォームに挿入

en: First click a text field to insert your tokens into.
ja: トークンを挿入するには、まず挿入したいテキストフィールドをクリックしてください。

en: Browse available tokens.
ja: 利用可能なトークンを表示します。
