Token Browser (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
