Token Browser (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
