Token Browser (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Browse available tokens.
lt: Naršyti galimus token.
