Token Browser (1.0.0) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Value
no: Verdi

en: Description
no: Beskrivelse

en: Name
no: Navn

en: Token
no: Symbol

en: Available tokens
no: Tilgjengelige plassholdere

en: About
no: Om

en: Uses
no: Bruker

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
no: Klikk en plassholder for å sette den inn i feltet hvor du sist klikket.

en: Insert this token into your form
no: Sett inn denne plassholderen i skjemaet

en: First click a text field to insert your tokens into.
no: Klikk først på et tekstfelt hvor plassholderen skal settes inn.

en: Browse available tokens.
no: Bla gjennom tilgjengelige plassholdere.
