Token Browser (1.0.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Token
oc: Geton (token)

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
oc: Clicatz sus un geton (<em>token</em>) per l'inserir dins lo camp que avètz seleccionat darrièrament.

en: Insert this token into your form
oc: Inserir aqueste geton (<em>token</em>) dins vòstre formulari

en: First click a text field to insert your tokens into.
oc: Clicatz d'en primièr sus un camp de tèxte per inserir vòstres getons (<em>tokens</em>) dins celui -ci.

en: No tokens available
oc: Aucun geton disponible
