Token Browser (1.0.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Token
pl: Wzorzec

en: Available tokens
pl: Dostępne żetony

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
pl: Kliknij na wzorzec w celu dodania go do pola, które było aktywne jako ostatnie.

en: Insert this token into your form
pl: Wstaw ten wzorzec do formularza

en: First click a text field to insert your tokens into.
pl: Najpierw kliknij w pole tekstowe, do którego będą wstawione wzorce.

en: No tokens available
pl: Brak dostępnych wzorców

en: Browse available tokens.
pl: Przeglądaj dostępne wzorce.
