Token Browser (1.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Token
ro: Simbol

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Insert this token into your form
ro: Introduceți acest simbol în formularul dvs

en: First click a text field to insert your tokens into.
ro: Mai întâi faceți clic pe un câmp de text pentru a introduce simbolurile dvs.

en: Browse available tokens.
ro: Răsfoiți simboluri disponibile
