Token Browser (1.0.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Token
ru: Токен

en: Available tokens
ru: Доступные токены

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
ru: Кликните для вставки токена в последнее выбранное поле.

en: Insert this token into your form
ru: Вставить этот токен в вашу форму

en: First click a text field to insert your tokens into.
ru: Сначала кликните в текстовое поле, чтобы вставить токены.

en: No tokens available
ru: Нет доступных токенов

en: Browse available tokens.
ru: Просмотр доступных токенов.

en: Your website uses a shared token system for exposing and using placeholder tokens and their appropriate replacement values. This allows for any module to provide placeholder tokens for strings without having to reinvent the wheel. It also ensures consistency in the syntax used for tokens, making the system as a whole easier for end users to use.
ru: Ваш сайт использует общую систему для предоставления токенов и использования их значений. Это позволяет любому модулю предоставлять токены без необходимости изобретать велосипед. Это также обеспечивает согласованность синтаксиса, используемого для токенов, что упрощает использование системы в целом конечными пользователями.

en: The list of the currently available tokens on this site are shown below.
ru: Список доступных в данный момент на этом сайте токенов приведен ниже.
