Token Browser (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Token
tr: Simge

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Insert this token into your form
tr: Bu değişkeni formunuza ekleyin
