Token Browser (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
