Token Browser (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
