Token Browser (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Token
gl: Símbolos

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Browse available tokens.
gl: Buscar tokens dispoñibles.
