Token Browser (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Token
he: אסימון

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Browse available tokens.
he: עיון בתבניות קיימות
