Token Browser (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Token
lv: Marķieris

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Browse available tokens.
lv: Pārlūkot pieejamos marķierus.
