Token Browser (1.0.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: شرح

en: Name
fa: نام

en: Token
fa: توکن

en: Available tokens
fa: شناسکه های موجود

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
fa: بر روی توکنی کلیک کنید تا به آخرین میدانی که روی آن کلیک نموده‌اید وارد شود.

en: No tokens available
fa: هیچ توکنی موجود نیست

en: Browse available tokens.
fa: مرور شناسکه های موجود
