Token Browser (1.0.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Available tokens
sk: Dostupné tokeny

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
sk: Kliknutím na token ho vložíte do poľa, na ktoré ste naposledy klikli.

en: Insert this token into your form
sk: Vložte tento token do svojho formulára

en: First click a text field to insert your tokens into.
sk: Najprv kliknite na textové pole, do ktorého chcete vložiť tokeny.

en: No tokens available
sk: Nie sú k dispozícii žiadne tokeny

en: Browse available tokens.
sk: Prehľadávať dostupné tokeny.

en: Your website uses a shared token system for exposing and using placeholder tokens and their appropriate replacement values. This allows for any module to provide placeholder tokens for strings without having to reinvent the wheel. It also ensures consistency in the syntax used for tokens, making the system as a whole easier for end users to use.
sk: Vaša webová stránka používa zdieľaný systém tokenov na vystavenie a používanie zástupných tokenov a ich príslušných náhradných hodnôt. To umožňuje, aby akýkoľvek modul poskytoval tokeny zástupných znakov pre reťazce bez toho, aby musel znovu vynaliezať koleso. Zabezpečuje tiež konzistentnosť syntaxe používanej pre tokeny, čo koncovým používateľom uľahčuje používanie systému ako celku.

en: The list of the currently available tokens on this site are shown below.
sk: Zoznam aktuálne dostupných tokenov na tejto stránke je uvedený nižšie.
