Token Browser (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
