Token Browser (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Available tokens
th: Token ที่สามารถนำไปใช้ได้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
