Token Browser (1.0.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Token
uk: Замінник

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
uk: Клацніть замінник, щоб вставити його в поле, в якому ви раніше знаходились

en: Insert this token into your form
uk: Вставити цей замінник у вашу форму

en: First click a text field to insert your tokens into.
uk: Щоб вставити замінник клацніть спочатку в текстовому полі.

en: No tokens available
uk: Доступні замінники відсутні

en: Browse available tokens.
uk: Переглянути доступні замінники.

en: Your website uses a shared token system for exposing and using placeholder tokens and their appropriate replacement values. This allows for any module to provide placeholder tokens for strings without having to reinvent the wheel. It also ensures consistency in the syntax used for tokens, making the system as a whole easier for end users to use.
uk: Ваш сайт використовує загальну систему замінників для експонування і використання шаблонів заміни і їх відповідних значень заміни. Це дозволяє будь-якому модулеві надавати шаблони заміни для рядків без необхідності заново винаходити колесо. Вона також забезпечує узгодженість синтаксису, використовуваного для замінників, що робить систему в цілому більш зручною для застосування кінцевими користувачами.

en: The list of the currently available tokens on this site are shown below.
uk: Список наразі доступних замінників на цьому сайті показаний нижче.
