Custom Tokens (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: توضیحات

en: Name
fa: نام

en: Add
fa: افزودن

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Is new
fa: جدید

en: The IP address %ip was deleted.
fa: IP آدرس %ip حذف شد.

en: Deleted %ip
fa: %ip حذف شد
