Custom Tokens (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Name
bg: Име

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Language code
bg: Код на език
