Custom Tokens (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Language code
nl: Taalcode

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Is new
nl: Is nieuw

en: The IP address %ip was deleted.
nl: Het IP-adres %ip is verwijderd.

en: Deleted %ip
nl: %ip verwijderd

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: @type %info has been created.
nl: @type %info is aangemaakt.

en: @type %info has been updated.
nl: @type %info is bijgewerkt.

en: @type: added %info.
nl: @type: %info toegevoegd.

en: @type: updated %info.
nl: @type: %info bijgewerkt.
